LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 1995 

16. 6. - 17. 6. 1995

RADOST

INVALIDNÍ DŮCHOD

ZUBY NEHTY

VLADIMÍR MIŠÍK & ETC BAND

HUDBA PRAHA

DUNAJ

TATA BOJS

VÁCLAVEK + OSTŘANSKÝ

PETR VÁŠA

TONY DUCHÁČEK & GARAGE

MCH BAND

ŠVEHLÍK

JARO, PEKLO, PODZIM, ZIMA (FILM)

HUDBA 85 (FILM)

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 1996

4. 7. - 6. 7. 1996

CATERPILLAR

RADUZA

MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKY

D. VOŇKOVÁ + R. HLADÍK

FIBICHŮV ÚLIS

HOUPACÍ KONĚ

ZUBY NEHTY

VLADIMÍR MIŠÍK & ETC BAND

ZNOUZECTNOST

TONY DUCHÁČEK & GARAGE

YLO AFRICKÝ SLON

EXTEMPORE

E

RÁJ UTOPENÝCH

CHAPRÁL CRAZY PLESK!

DUNAJ

RUDOVOUS

STARÁ DOBRÁ RUČNÍ PRÁCE

VÁCLAV KOUBEK

INVALIDNÍ DŮCHOD

PETR VÁŠA

UŽ JSME DOMA

OZW

RODINNÉ DIVADLO HLÍNA

FILMY VÁCLAVA KOUBKA

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 1997

3. 7.  - 5. 7. 1997

HAVE A NICE TRIP

RADOST

INVALIDNÍ DŮCHOD

LIDOVÁ SKUPINA POD VEDENÍM BUDULAJE

PLUTO

TVAR

PRO BABALU AYU

OSWALD SCHNEIDER

HOUPACÍ KONĚ

RALE

ČINNA

VÁCLAV KOUBEK A SPOL

TONY DUCHÁČEK & GARAGE

DUNAJ

MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKY

POD ČERNÝ VRCH

O.T.K.

NĚCO JINÉHO (NEZÁVISLÉHO)

KRÁSNÉ NOVÉ STROJE

EXTEMPORE

ZNOUZECTNOST

PETR VÁŠA

UŽ JSME DOMA

MCH BAND

ECHT!

DOMÁCÍ KAPELA

GOTT REVIVAL

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 1998

3. 7 -  5.  7. 1998

PETR VÁŠA

D. VOŇKOVÁ + R. HLADÍK

SLEDĚ, ŽIVÉ SLEDĚ

TVAR

SVÁŤA KARÁSEK + POZDRAVPÁMBU

PSÍ VOJÁCI

NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

ŠARKOZI

TŘETÍ ZUBY

UMĚLÁ HMOTA

NŠOČI

ECHT!

SCROOGE (Rakousko)

MARIÁN VARGA

PLUTO

DEEP SWEDEN

FIBICHŮV ÚLIS

NAHORU PO SCHODIŠTI DOLŮ BAND

KAMIL JASMÍN BAND

VÁCLAV KOUBEK

KRÁSNÉ NOVÉ STROJE

CHAPRÁL CRAZY PLESK

HOUPACÍ KONĚ

ZNOUZECTNOST

UŽ JSME DOMA

EXTEMPORE

MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKY

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 1999

3. 7. -  5.  7. 1999

V. MERTA + J. LEWITOVÁ

POSÁDKOVÁ HUDBA MARNÉHO SLÁVY

NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

JAKUB NOHA BAND

MCH BAND

METAMORPHOSIS (Rakousko)

E

UŽ JSME DOMA

PLUTO

ČESKOMORAVSKÁ HUDEBNÍ SPOLEČNOST

PAVEL FAJT + TOMÁŠ ONDRŮŠEK

IDA KELAROVÁ & ROMANO RAT

SWORDFISHTROMBONES

RASIN AKIRFA

ECHT!

ZUBY NEHTY

PSÍ VOJÁCI

BOO

LUDOVÁ HUDBA ŠUKA BARTOŠA (SK)

KRÁSNÉ NOVÉ STROJE

NAKANAPI

KLEC

DEEP SWEDEN

ŠARKOZI

GARAGE

NŠOČI

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2000

30.  6. -  2. 7. 2000

WU WEI (Čína)

TOMÁŠ ONDRŮŠEK

AČE (F)

ZVYKNEME SI.

POD ČERNÝ VRCH

PHIL SHOENFELT & SOUTHERN CROSS

MCH BAND

ČINNA INVALIDNÍ DŮCHOD

HOUPACÍ KONĚ

FRENŠTÁTSKÁ CIMBÁLOVÁ MUZKA

TRABAND

FREDOVITCH (F)

TY SYČÁCI

NŠOČI

SING SING

ZNOUZECTNOST

NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

ECHT!

KISS ERZSI (Maďarsko)

OZW

POZA (Ukrajina, Izrael)

PSÍ VOJÁCI

DUVJU

RUDOVOUS

KAPITÁN KAJMAN

MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKY

KLEC

TA JANA Z VELKÉ OHRADY

JIŘÍ KONVRZEK

MÁMA BUBO

JABLKOŇ

VÁCLAV KOUBEK

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2001

5. – 7.  7. 2001

JACK SI UDĚLAT HRAČKU

KAPITÁN KAJMAN

TŘETÍ ZUBY

RUDOVOUS

TROTTEL (Maďarsko)

FRU FRU SERIOUS

TY SYČÁCI

BUCHTY A LOUTKY

LAURIE AMAT & TONTON MACOUTES (USA)

GRUPA MUZYCZNA OVO (PL)

VLASTA TŘEŠŇÁK

JAN BURIAN

MARACA

JAKUB NOHA BAND

HADRY Z TĚLA

NŠOČI

SWORDFISHTROMBONES

AHMED MÁ HLAD

PSÍ VOJÁCI

KAPELA ZE WSI WARSZAWA (PL)

MONGOL AJALGU (Mongolsko)

TRIO CON BRIO

DERATIZÉŘI

HANUMAN

KLEC

TRABAND

THE CHANCERS

KRÁSNÉ NOVÉ STROJE

POLEMIC (SK)

NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

DIE WEISSMANS?! (D)

SKUPINA Z LUHU

AKTUS (Ukrajina)

MONTY PIČUSŮV LÉTAJÍCÍ PES

IVA BITTOVÁ

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2002

4. - 6.  7. 2002

PSÍ VOJÁCI

NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

POD ČERNÝ VRCH

P. FAJT & STEPANIDA BORISOVA (Jakutsk)

MONTY PIČUSŮV LÉTAJÍCÍ PES

HAYDAMAKY (Ukrajina)

VÁCLAV KOUBEK

UŽ JSME DOMA

TUBOVÉ KVARTETO

THE TRANSSYLVANIANS (D)

KUNG PAO

EXTEMPORE

CAFÉ DESEADO (Švýcarsko)

FRU FRU SERIOUS

TRABAND

DAAU (Belgie)

RUDOVOUS

TY SYČÁCI

THE METHYLATED SPIRITS (D)

AHMED MÁ HLAD

ECHT!

GOTHART

HVOZD (SK)

TŘETÍ ZUBY

ČINNA

HORPYNA (PL)

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ KOBERCŮ

VRM

AUSGERECHNET

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2001 (Film)

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2003

4. -  5.  7. 2003

TORNÁDO LUE (SK)

UŽ JSME DOMA

ČANKIŠOU

RETIRE TES DOIGTS (F)

RADOST

DRAGA BANDA

KARARIINA LILLQVIST + KOTIVALO (Finsko)

TLESKAČ

SWORDFISHTROMBONES

VLADIMÍR VÁCLAVEK

MÚMK

BUDOÁR STARÉ DÁMY

DIVADLO MATĚJKA A SPOL

TY SYČÁCI

TSHIKUNA (Kongo, ČR)

TRABAND

CHUTIR (PL)

MAJEROVY BRZDOVÉ TABULKY

RUDOVOUS

TACHELES KLEZMER COMPANY (D)

AHMED MÁ HLAD

AKTUSTIC (Ukrajina)

HUGO FOGO COLOR ORCHESTRA

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2004

9.  -  10.  7. 2004

ČISTÍRNA - POKAŽDÉ JINAK

ČINNA

KLEZCORE (D)

PSÍ VOJÁCI

MOBERG ENSEMBLE

NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

ZÁVIŠ

SIE GRA (PL)

SLNIEČKO (SK)

VÁCLAV KOUBEK A SPOL.

PREßBURGER KLEZMER BAND (SK)

TRABAND

MONTY PIČUSŮV LÉTAJÍCÍ PES

KRÁSNÉ NOVÉ STROJE

TRIO POTSLOJO (Finsko)

APPARATSCHIK (RU/D)

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ KOBERCŮ

WICKEDA (BG)

KOKO (KOUBEK - KONVRZEK)

KVĚTY

MISS GOULASH (F)

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2005

1. 7. – 2. 7. 2005

CÉMURŠÁMUR

KLEC

TRABAND

BUCHTY A LOUTKY ŽABÁK VALENTÝN /divadlo/

AHMED MÁ HLAD

METAMORPHOSIS

BUCHTY A LOUTKY ROCKY IX. /divadlo/

AGON ORCHESTRA

PSÍ VOJÁCI

MARAMMÉ (D)

Doichlanda (2003) /film/

HADRY Z TĚLA

VÁCLAV KOUBEK

POHŘEBNÍ KAPELA

BUDOÁR STARÉ DÁMY

DIVADLO KOŇMO /divadlo/

VRM

FRU FRU

TY SYČÁCI

UŽ JSME DOMA

NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

JEŠTĚ JSME SE NEDOHODLI

CHUDOBA (PL)

IL PARTO DELLE NUVOLE PESANTI (I)

YERBA MATER (PL)

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2006

30. 6. - 1. 7. 2006

MALEE DIVY

JARABÁCI

HOUPACÍ KONĚ

ZUBY NEHTY

GIPSY.CZ

17 HIPPIES (D)

NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

KAPELA GORALSKA BACIARKA (PL)

E PERICOLOSO SPORGERSI

MASO

POHŘEBNÍ KAPELA

HIVIYA KATAN (JAP)

AHMED MÁ HLAD

RUDOVOUS

KRÁSNÉ NOVÉ STROJE

BANDA COMUNALE (D)

THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE

THEO HAKOLA & THE WOBBLY ASHES (F/USA)

ETO_X (RUS, D)

MCH BAND 

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2007

5. 7. – 7. 7. 2007

TRABAND

VÁCLAV KOUBEK 

SCHMAROWOTSNIK (D)

KOMORNÍ ORCHESTR BERG 

GADJO DILO (režie: Tony Gatlif) 

BLAQ MUMMY (USA/CZ)

ECHT!

NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

UŽ JSME DOMA

KonVRZek

MANGO GADZI (F)

DI GRINE KUZINE (D)

MAKÁM (H) 

KAPITÁN KAJMAN

TY SYČÁCI

ZUZANA HOMOLOVÁ (Sk)

AHMED MÁ HLAD

PSYCHO KEY (St. Lucia)

EL GAFLA  (F)

JANE WALTON (D)

RONA HARTNER & BAND (F)

JEŠTĚ JSME SE NEDOHODLI

MEGAUFONIC

BUCHTY A LOUTKY

DIVADLO DNO

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2008

4. 7. – 5. 7. 2008

JIŘÍ KONVRZEK

V. VÁCLAVEK + M. DVOŘÁČEK

PSÍ VOJÁCI 

DG 307

MCH BAND

PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE + Agon Orchestra /Vlaková opera/

SHIRLEY ANNE HOFMANN /CH/

ČAČI VORBA /PL/

PANKROT /CZ-FR/

RUDOVOUS

Divadlo Líšeň – ŽABÁCI

NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

DVA

JAN BUDAŘ + ELIŠČIN BAND

GUST PIE EARSHOT /D/

FruFru

PAVELl FAJT + YUMIKO ISHIJIMA /CZ-JP/

LITTLE BALLROOM /FR/

TRABAND

BARBARA BUCHHOLZ /D/

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2009

4. 7. - 5. 7. 2009

MAPAPA BANDA

BYL PES

POHŘEBNÍ KAPELA

VARIUS COLORIBUS /D/

KVĚTY

THEATRE ROYAL

VIENNA VEGETABLE ORCHESTRA /A/

TY SYČÁCI

UŽ JSME DOMA - set F.P.B.

LA-BOUM /D/

DIVADLO KOŇMO - PÉRO ZA KLOBOUKEM

PARNO GRASZT /H/

KRÁSNÉ NOVÉ STROJE

BOO

TARA FUKI

GARAGE

ARJOPA /D/

PEPPE VOLTARELLI /I/

SHOENFELT

 

LTTOMĚŘICKÝ KOŘEN 2010

3.7.-4.7.2010

SEDAA /Mongolia/

ATTWENGER /Austria/

THE DAD HORSE EXPERIENCE /Germany/

LA REPLIK /France/

DIE WALLERTS /Germany/

THE PLASTIC PEOPLE OF THE UNIVERSE

TRABAND

NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

VÁCLAV KOUBEK

TY SYČÁCI

FRUFRU

KVĚTY

POLETÍME?

KUZMICH ORCHESRA

RUDOVOUS

ZOUVÁCI BOŽÍ

DIVADLO MIMOTAURUS

MATĚJKA A SPOL.

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2011

1.7.-2.7.2011

MARIAHILFF /Germany/

DOS HERMANOS /Germany/

PŮLNOC

DVA

PETR NIKL

NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

TRABAND

ČOKOVOKO

KVĚTY

MIDILIDI

DIVADLO SKLEP

DIVADLO VOSTO5

JIŘÍ KONVRZEK

PAVEL FAJT

MIKOLÁŠ CHADIMA TRIO

DIVADLO BUFET

PÁSMO FILMŮ TOMÁŠE VORLA

FILM ČERNEJ DYNAMIT

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2012

29. - 30. 6. 2012

LONGITAL /SK/

P. LIŠKA + M. ZBROŽEK + J. POLÁŠEK

ČOKOVOKO

DVA

TRABAND + TUBOVÉ KVARTETO SÍLA

ZRNÍ

NEOČEKÁVANÝ DÝCHÁNEK

STŘÍDMÍ KLUSÁCI V KULISÁCH VIŠNÍ

ZAPASKA /UA/

LENKA VYCHODILOVÁ + DAVID NOLL

TY SYČÁCI

VLADIMÍR VÁCLAVEK

FRU FRU

ALLSTAR REFJÚDŽÍ BAND

BYL PES

LACHTANÍ DIVADLO HONZY KOVAŘÍKA

FILM - LA ANTENA

 

 

LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2013

 5. - 6. 7. 2013

IVA BITTOVÁ & VLADIMÍR VÁCLAVEK

BOB WAYNE & The Outlaw Carnies (USA)

DVA

ECHT!

TRABAND

UŽ JSME DOMA

KVĚTY

LADĚ

STINKA

VOSTO5

RADIO IVO

 

 LITOMĚŘICKÝ KOŘEN 2014

 4. - 5. 7. 2014

TONY DUCHÁČEK & GARAGE

TATA BOJS

PŮLNOC

MCH BAND

J. H. KRCHOVSKÝ & KRCH-OFF

HOUPACÍ KONĚ 

RADOST 

HUDBA PRAHA 

BIORCHESTR 

ZUBY NEHTY 

TRABAND 

AKTUAL 

WATTICAN PUNK BALLET /ARM/ 

KUZMICH ORCHESTRA

VAT 

TY SYČÁCI 

VOBEZDUD 

VÁCLAVEK & OSTŘANSKÝ 

RUDOVOUS

Festival Litoměřický kořen 2015

3. - 4. 7. 2015

Václav Koubek + Martin Rychta

Tvrdý/Havelka BAND

Traband

Longital

Mucha

Ještě jsme se nedohodli

Činoherák Ústí /Dva páni z Verony/

Zuzana/Faker/Antonín

Kade chim

Už jsme doma

DG 307

Deshane

Krásné nové stroje

Dunajská vlna + Iva Bittová

Iva Bittová + Čikori

Peppe Voltarelli + Piaceri Proletari

Byl pes

Litoměřický kořen 2016

1. - 2. 7. 2016

STINKA

OLDŘICH KAISER & DÁŠA VOKATÁ

BBP PODZEMNÍ ORCHESTR

DVA

FRU FRU

TY SYČÁCI & KOMORNÍ SBOR SYRINX

HAŃBA /Polsko/

DIVADLO DEMAGO

JARDA SVOBODA & FANDA HOLÝ

HOLY FANDA &THE REVERENDS

JIŘÍ KONVRZEK & LUKÁŠ KALIVODA

DIVADLO KRABICE TEPLICE

THE TAP TAP

LENKA VYCHODILOVÁ & DAVID NOLL

KAMIL JASMÍN BAND

LAZER VIKING

ZNOUZECTNOST

ŽIVÉ KVETY /Slovensko/

THEO HAKOLA & WOBBLY ASHES /Francie, USA/

CANJA RAVE /Brazílie/

TOTÁLNÍ VÝPRODEJ KOBERCŮ